Geocaching wywiad – jak to wygląda z perspektywy keszera…

Interesujący wywiad na temat geocachingu, szukania skarbów, ulubionych keszy i miejsc.

A także przy okazji trochę podróżowania, które łączę za każdym razem z szukaniem skarbów w nowym miejscu, w którym jestem.

Wywiad dla oficjalnej strony z geocachingiem na świecie Geocaching.com

Zapraszam do przeczytania.

Geocaching

Wywiad znajdziesz na stronie https://www.geocaching.com/blog/2023/12/cache-owner-perspectives-with-karlusia/

Tak jak jest napisane na stronie Geocaching :

„Karlusia is an experienced geocacher from Warsaw, Poland. With nearly 125 geocaches placed in the last ten years, Karlusia has a lot of experience hiding geocaches throughout her community.
💚 💚
These days, you’ll find her traveling the world and documenting all her geocaching finds through her social media and blog. Learn about this prolific cacher, including her geocaching origin story, favorite cache hides, travel documentation tips, and more!”
Więcej w wywiadzie 🙂

Geocaching

Jeśli interesują Cię inne ciekawe materiały, artykuły, czy ciekawe skrytki, to zajrzyj koniecznie na profil Geocaching. com na Facebooku – tam zawsze coś się dzieje ciekawego –   https://www.facebook.com/geocaching

Geocaching

Natomiast jeśli nie masz pojęcia co to jest w ogóle geocaching, to przeczytaj koniecznie artykuł https://geozakrecona.pl/geocachig-aktywny-sposob-spedzania-wolnego-czasu/

Będziesz dokładnie wiedział co i jak, i z czym to się je 🙂

W skrócie to:

Jest to jeden z najlepszym motywatorów do spędzania czasu aktywnie, poznawanie nowym miejsc, zabytków, ciekawych historii każdego miasta i przede wszystkim poznawania ludzi.

Zabawa, która wyciąga z domu i nie ma w niej nigdy czasu na nudę.

Nawet jeśli bardzo dobrze znasz swoje miasto to skrytki opisują historię, których wcześniej nie słyszałeś i prowadzą Cię do miejsc, w których nigdy nie byłeś.

Fajna zabawa dla dużych i małych 🙂


A jeśli jesteś tutaj pierwszy raz to także zobacz koniecznie moje inne GeoZakręcone strony:

GeoZakręcona na Facebooku https://www.facebook.com/GeoZakrecona/

GeoZakręcona na Instagramie https://www.instagram.com/geozakrecona.pl/

Mam nadzieję, że Ci się tam spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej 🙂GeocachingPokazuję tam moje lokalne życie, ciekawe atrakcje i lokalne perełki, których nie znajdziesz w przewodnikach.

Odkrywam świat, zwiedzam nietypowe miejsca i poznaję lokalnych ludzi, a także szukam ciekawych skrytek na całym świecie.

A przede wszystkim dzielę się z Tobą mój czytelniku tak, abyś Ty sam, siedząc w domu, mógł poznać troszkę lokalnej kultury i poznać ciekawe miejsca.

Może zainspirują Cię one, by w przyszłości  je samemu zobaczyć na żywo 🙂

Daj znać także, czy TY także „bawisz” się w geocaching i jeśli tak, jaki masz nick w tej zabawie? 🙂

Please follow and like us:
error
fb-share-icon